Aby nadchodzące wakacje były nie tylko udane, ale przede wszystkim bezpieczne, nasza szkoła i oddział przedszkolny włączyły się w ogólnopolską kampanię informacyjno-edukacyjną „Tydzień dla bezpieczeństwa” przygotowaną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.





